Dziekanat w jednym palcu

Dziekanat w jednym palcu

Drodzy studenci, zachęcamy Was serdecznie do korzystania z aplikacji mobilnej mstudent.pl

Co to takiego?

Z pewnością znacie już „Wirtualny Dziekanat”, z którego możecie korzystać za pomocą przeglądarki internetowej pod adresem wd.kpswjg.plmobilny student to aplikacja, która oferuje te same usługi co w wirtualnym dziekanacie, ale dostoswana do możliwości Waszych telefonów komórkowych. Aplikacja przeznaczona jest albo na telefony z systemem Android, albo iOS.

Jak to działa?

Po zainstalowaniu aplikacji z platformy Google Play (tutaj >>>), użytkownik zostanie poproszony o wybór Uczelni, której jest słuchaczem, w tym przypadku znajdzie logotyp i nazwę KPSW,

Następnie zostanie poproszony o nazwę użytkownika i hasło, które są dokładnie takie same jak dane podawane przy logowaniu się do "wirtualnego dziekanatu" przez przeglądarkę internetową.

Uwaga! Skorzystać z aplikacji mogą tylko i wyłącznie aktywni studenci! – Czyli wszyscy, którzy nie zostali skreśleni z listy studentów!

Co znajdziecie!

Poprzez aplikacje będziecie mieli dostęp m. in. do swoich danych dotyczących toków studiów, wirtualnego indeksu, ocen i zaliczeń, informacji o dostępności wykładowców a również informacje dotyczącą stypendiów i płatności dla przykładu za Dom Studenta. Interfejs aplikacji jest znacznie bardziej przyjazny, niż próba korzystania z „wirtualnego dziekanatu” na komórce.

  

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilny student

red. R. Tomasik

Aplikacja zakupiona w ramach realizacji Projektu pod nazwą
„Utworzenie i wdrożenie zintegrowanego programu dla KPSW”
 
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020  
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

instagram
instagram
instagram