Erasmus+ dla studentów: wnioski do 25 stycznia

Erasmus+ dla studentów: wnioski do 25 stycznia

Daj się porwać przygodzie!

TERMIN ZGŁOSZEŃ na wyjazdy na studia w roku akademickim 2019/2020 i na praktyki upływa 25 stycznia 2019Wniosek na studia do pobrania tutaj. Wniosek na praktyki - tutaj.

Wnioski trzeba wypełnić na komputerze, wydrukować i podpisać, a następlnie z załączonym żaświadczeniem o znajomości języka należy je składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus +, budynek 12, pokój 106, e-mail: kamila.biniek@kpswjg.pl. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdziecie tutaj. 

Więcej informacji o naborze oraz linki do listy uczelni partnerskich i zasad organizacji wyjazdów można znaleźć na stronie współpracy z zagranicą KPSW: tutaj.

O wrażeniach studentów i absolwentów, którzy realizowali już praktyki lub studia w ramach programu Erasmus+ możecie przeczytać tutaj.

Jedną z wielu możliwości wyjazdu na praktyki jest skorzystanie z usług firmy JobTrust (www.jobtrust.gr)  do hoteli greckich, gdzie, oprócz stypendium, otrzymuje się kieszonkowe , zakwaterowanie i wyżywienie. Warunkiem realizacji praktyki jest związek programu praktyki ze studiami.

Ponadto KPSW dysponuje dodatkowymi funduszami dla pracowników na wyjazdy w celach szkoleniowych lub dydaktycznych. Zobacz szczegóły tutaj.