Jadwiga Rochnowska książki pisze... i pomaga!!!

Jadwiga Rochnowska książki pisze... i pomaga!!!

Jadwiga Rochnowska, pracownik KPSW, ale także, a może przede wszystkim, pisarka, wydała swoją książkę w formie elektronicznej. Teraz każdy może ją kupić, zapoznać się z niesamowitą historią, a przy tym pomóc...

http://www.e-bookowo.pl/proza/az-do-skonczenia-swiata.html

Opis: Pewnego dnia w niewielkim miasteczku przychodzi na świat dziewczynka, w której narodzinach biorą udział niezwykłe istoty…. Mija 18 lat i dokładnie w dniu swoich urodzin - Stella z ogromnym zdziwieniem dostrzega siedzącego na komodzie w jej pokoju anioła! Ale cóż to jest za anioł!!! Rozczochrany, w połamanych okularach i zbyt krótkiej szacie a w dodatku równie zdziwiony zaistniałą sytuacją, jak dziewczyna. W tym samym czasie kilka wysoko postawionych aniołów – a wśród nich – i ten mroczny, potępiony, ten, którego wszyscy się boją – knuje skomplikowaną intrygę. Kim jest Stella? Dlaczego widzi anioły? Jaki los jest jej pisany i co mają z tym wspólnego anioł śmierci i Lucyfer? Tego dowiecie się czytając  moją powieść. Intrygującą, ale i pełną humoru. Trzymającą w napięciu, ale i nie pozbawioną głębokich treści – historię o aniołach, dziewczynie i miłości silniejszej niż śmierć….

 

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY E-BOOKA ZOSTAJE PRZEZNACZONY NA LECZENIE JAKUBA!

 

25-letni Jakub 20-02-2013 r. przeszedł skomplikowaną operację usunięcia guza mózgu. Niestety terminy wyznaczane przez NFZ w Polsce - nie dawały Mu szans na przeżycie, więc Rodzice Jakuba byli zmuszeni szukać pomocy za granicą. Jakuba zoperowano w Klinice w Niemczech, ale sam koszt operacji to 50 000 EURO!  A przecież czeka Go dalsze - kosztowne leczenie. Dzięki niezłomnej walce Taty Jakuba - Wraz z grupą przyjaciół postanowiliśmy pomóc w zebraniu funduszy na pokrycie kosztów operacji i leczenia Kuby, który od zawsze – służył pomocom tym, którzy jej potrzebowali. Wielkie serce i niesamowita wrażliwość tego chłopca sprawiły, że wszyscy Go kochamy i nie moglibyśmy dziś zostawić Go bez pomocy. Organizowane są imprezy charytatywne, aukcje internetowe, koncerty (patrz: w Internecie : https://www.facebook.com/hubert.bartol/posts/606240799402767 ).  Zachęcamy więc do brania udziału w zorganizowanych przez nas eventach, jak i do wpłacania darowizn na konto bankowe. Każda forma pomocy się liczy! Ja - jako autor i przyjaciel - również postanowiłam przyłączyć się do akcji. W związku z czym  całkowity dochód z niniejszej aukcji ( po odtrąceniu przez wydawcę podatku) zostanie przekazany na konto Taty Jakuba z przeznaczeniem na zakup lekarstw.

Dziękuję w imieniu Jakuba!

Jey T.R.

Autor: Urodziła się 25.08.1976 roku w Jeleniej Górze. Większość życia ( 35 lat) – spędziła w Szklarskiej Porębie. Góry ma we krwi. Nie potrafi żyć bez lasu i  włóczęgi. Jej pasją jest wyszukiwanie śladów historii. Etnografia, kulturoznawstwo, historia regionu dotycząca pogórza karkonoskiego i samych Karkonoszy. Ale również filozofia i religioznawstwo. Wielką frajdę sprawiają jej długie dyskusje intelektualne z przyjaciółmi. Ukończyła staż w dziale konserwacji eksponatów muzealnych – choć z zawodu jest Technikiem Rolnictwa. Odkąd pamięta była włóczęgą – sprawiając tym mnóstwo kłopotów rodzinie. Pisze od ok. 10-go roku życia. Początkowo poezję (kilkakrotnie wyróżnianą w ogólnopolskich konkursach literackich), następnie prozę. Jest współautorką bajkowego przewodnika dla dzieci „Szklarska Poręba” wydanego przez wyd. ADREM z Jeleniej Góry, który otrzymał II nagrodę w Ogólnopolskim konkursie książki krajoznawczej. W chwili obecnej powoli dojrzewa pomysł na cykliczne opowieści z regionu – w baśniowej formie i kolejna powieść fantasy- z elementami historii wplecionymi w tło. W pewnym momencie pisała również artykuły – do lokalnej gazety (Miesięcznik „Pod Szrenicą”). Od 2003 roku należy do grona osób niepełnosprawnych.

instagram
instagram
instagram