KPSW dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego!

KPSW dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego!

Wychodzimy naprzeciw ogromnym potrzebom zaprzyjaźnionej placówki szpitalnej Wojewódzkiego Centrum szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze i w tym miejscu zwracamy się do Państwa o pomoc i wsparcie w tym trudnym czasie.

Nasza uczelnia kształci studentów między innymi właśnie na kierunkach medycznych, dlatego jesteśmy stale, nierozerwalnie połączeni ze szpitalem. Czujemy się mocno zsolidaryzowani, stąd kierujemy do Państwa apel.

To jedno z miejsc, w którym nasi studenci odbywają praktyki i nabierają doświadczenia. Obecnie, studenci kierunku Pielęgniarstwo, jako wolontariusze podjęli aktywne działania w opiece i pomocy najlepszym. Świadczą usługi pro bono również dla Państwa Każdy z Nas może przecież stać się pacjentem!

Na pierwszy front w starciu z Koronawirusem jest narażony personel medyczny SOR-u, który całodobowo walczy o zdrowie i życie pacjentów dlatego dla ich potrzeb kierujemy nasze działania!

Personel musi zachowywać najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zapewniają to wszystkie środki ochrony osobistej. Potrzeby są jednak tak duże, że w tej chwili dostępne zasoby są na wyczerpaniu!

Dlatego nie czekajmy - pomóżmy! Każda wpłacona cegiełka jest niezbędna! Zgromadzone środki zostaną w całości przekazane na konto Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej - dla SORu i wykorzystane na zakup najpotrzebniejszych środków ochrony osobistej.

Poniżej link do strony na której można przekazywać pomoc.

http://pomagam.pl/kpswdlasoru

 

 

red. Natalia Niemotko, Anna Szach

instagram
instagram
instagram