Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci szkół średnich.

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci szkół średnich.

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci szkól średnich,

        Zapraszam serdecznie do Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, - jedynej autonomicznej publicznej wyższej Uczelni, która gwarantuje systematyczny wzrost poziomu jakości świadczonych usług edukacyjnych dla studentów i otoczenia zewnętrznego, kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów poszukiwanych na rynku pracy. Posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczno-laboratoryjne ulokowane w urokliwym kampusie uczelnianym, w którym znajdują się m.in.: jedna z najnowocześniejszych bibliotek na Dolnym Śląsku, kryta pływalnia, hala sportowa z bogatym zapleczem rekreacyjnym, profesjonalne studio radiowe, specjalistyczne laboratorium chemiczne, kryminalistyczne oraz Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Wyposażenie dydaktyczno-laboratoryjne KPSW pozwala na prowadzenie wieloprofilowych prac badawczych.

        Kształcenie w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej opiera się na przygotowaniu absolwentów do pracy zawodowej kierując się poszanowaniem praw człowieka i jego wartości oraz zasadami kultury relacji międzyludzkich.

        Prowadzimy bezpłatne kształcenie na studiach magisterskich: fizjoterapia i pielęgniarstwo, studia inżynierskie na kierunku edukacja techniczno-informatyczna oraz licencjackie na kierunkach: dietetyka, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska i germańska, pedagogika, pielęgniarstwo, wychowanie fizyczne.

        Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa poczuwa się do obowiązku pełnego rozwoju studentów w aspekcie intelektualnym, społecznym i kulturalnym. Mnogość Studenckich Kół Naukowych, kursów, studiów podyplomowych umożliwia integrację środowiska studenckiego i rozwój pasji. Współpraca zagraniczna w oparciu o program ERASMUS plus daje możliwość wymiany studentów z poznawaniem wielu krajów i ich kultur, a także doskonalenia umiejętności językowych. Przyjazna atmosfera oraz wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna są naszymi atutami. Innowacyjność metod nauczania w procesie kształcenia opiera się w dużej mierze o indywidualizm w podejściu do studentów.

        Dom Studenta, który stanowi naszą własność, zaprasza w swoje gościnne progi wszystkie osoby przyjezdne, a Jelenia Góra kusi walorami rekreacyjnymi i stanowi świetną bazę wypadową w otaczające ją Karkonosze zarówno po polskiej, jak i po czeskiej stronie.

        Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa jest drogą do sukcesu, do którego zapraszam Państwa serdecznie.

  

instagram
instagram
instagram