Tegoroczne wiosenne targi pracy i edukacji „In Future” to prawdziwa Bomba!

Tegoroczne wiosenne targi pracy i edukacji „In Future” to prawdziwa Bomba!

Ogromną frekwencją i zainteresowaniem wśród wystawców cieszyło się wiosenne wydarzenie zorganizowane przez Biuro Karier KPSW oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze.
Rekordowa ilość stanowisk ekspozycyjnych świadczy o otwartym rynku pracy dla młodych ludzi.
Targi organizowane były pod hasłem „Zostań Masterchefem własnego wizerunku” i ta myśl przewijała się wśród wszystkich dodatkowych atrakcji realizowanych przez studentów KPSW.

Promowanie zdrowego stylu życia było widać w każdym miejscu. Spod rąk studentek Dietetyki wychodziły prawdziwe, artystyczne, pyszne cudeńka,  a dzięki firmie „Grześkowiak - Świeże i Zielone” kusiły smakiem, zapachem oraz wyglądem.

Dzięki firmie „Kleks” odwiedzający mogli również cieszyć się smakiem chrupiących świeżych jabłek oraz wiosennej marchwi. Targi to świetna okazja by zaprezentować to co zdrowe, ale również nasze - regionalne. Dlatego bardzo cieszymy się, że mogliśmy częstować naszych Gości wodą - „Kapellanką”, produkowaną z tutejszych źródeł.

Ciekawym i nowym doświadczeniem jakie mogli zdobyć uczestnicy targów była nauka pobierania krwi pod profesjonalnym okiem studentek Pielęgniarstwa.

Upominki dla uczestników Targów sponsorowała firma „Jelenia – Plast”.

Wizerunek medialny – to jedno z najważniejszych haseł XXI wieku. O to, by był profesjonalny zadbali studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, którzy dzięki uprzejmości Telewizji Strimeo, stworzyli mini studio telewizyjne.
Z łatwością przybrali rolę redaktorów i przeprowadzali wywiady na „Kanapce Karkonoskiej” z ekspertami z różnych branż. Jedną z ekspertek była stylistka modowa i bloggerka – Dżoolka (Julia Daroszewska – przyp. aut.) Zdradziła tajniki profesjonalnego budowania marki osobistej. Warto dodać, że każda z rozmów na „Karkonoskiej Kanapce” transmitowana była w relacji na żywo na Uczelnianym profilu facebook’owym – to pierwsze takie doświadczenie dla młodych dziennikarzy, którzy wspaniali zaprezentowali się w nowych rolach.

Targi skierowane były do młodych ludzi poszukujących swojej ścieżki zawodowej – mogli zaznajomić się z naprawdę szerokim wachlarzem możliwości i ofert pracy proponowanych przez pracodawców , a także do Uczniów, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej i w ten unikatowy sposób – w jednym miejscu i w jednym czasie mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół. Dodatkowo skorzystali również z warsztatów antystresowych „Bez Spiny”, które realizowane były przez Biuro Karier KPSW i  pomogły zmniejszyć napięcie przedegzaminacyjne uczniów, dając im prawdziwy zastrzyk pozytywnych emocji oraz narzędzia do walki ze stresem.

Wiosenne Targi Pracy i Edukacji  to wydarzenie , które pozwoliło uczestnikom poznać  oferty rynku pracy, możliwości edukacyjne szkół a także - Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze i jej studentów, którzy pokazali wszystko, co najlepsze!

Media o nas:

nj24.pl / nowiny jeleniogórskie >>>

jelonka.com >>>

nasze miasto / wojewódzka / wrocławska >>>

strimeo tv >>>

Muzyczne Radio >>>

red. N. Niemotko, fot. K. Langer oraz dzięki uprzejmości jelonka.com P. Kaczałko

DSC01516 (2)
TARGI PRACY
TARGI PRACY1
TARGI PRACY2
TARGI PRACY4
TARGI PRACY5
TARGI PRACY6
TARGI PRACY7
TARGI PRACY8
TARGI PRACY9
TARGI PRACY11
TARGI PRACY13
jelonka.com1
jelonka.com2
jelonka.com3
jelonka.com4
jelonka.com5
jelonka.com6
jelonka.com7
jelonka.com8
jelonka.com9
jelonka.com10
jelonka.com11
jelonka.com12
jelonka.com13
jelonka.com14
instagram
instagram
instagram