Wyjedź na praktyki i studia zagraniczne - spotkanie

Wyjedź na praktyki i studia zagraniczne - spotkanie

 

W środę 07.03.2018 o godzinie 9:15

w sali 205 w budynku nr 3

odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy  ALGOOS, która organizuje praktyki zagraniczne dla studentów w hotelach w Grecji, na Cyprze, Francji, Hiszpanii i Portugalii. Zaletą takich praktyk jest to, że pracodawcy oferują zakwaterowanie i wyżywienie, a także wynagrodzenie.

Praktyki takie można dodatkowo połączyć ze stypendium w ramach Programu Erasmus+.

Program Erasmus+ oferuje dofinansowanie na studia na partnerskich uczelniach i praktyki zagraniczne.  Warunkiem otrzymania dofinansowania na praktyki jest związek programu praktyki ze studiami.

KOLEJNY TERMIN ZGŁOSZEŃ na wyjazdy na studia w roku akademickim 2018/2019 i na praktyki upływa 23 marca 2018 - wniosek na praktyki do pobrania tutaj. Wniosek na studia tutaj. Wnioski, z załączonym zaświadczeniem o znajomości języka należy składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus +, budynek 12, pokój 104, e-mail: kamila.biniek@kpswjg.pl, tel. 075 6453 342. O zasadach rekrutacji można przeczytać tutaj. 

O wrażeniach studentów i absolwentów, którzy realizowali już praktyki lub studia w ramach programu Erasmus+ możecie przeczytać tutaj.

Jedną z wielu możliwości wyjazdu na praktyki jest skorzystanie z usług firm pośredniczących w znajdywaniu praktyk, oprócz Algoo współpracowaliśmy już z JobTrust (www.jobtrust.gr) - wyjazdy do hoteli greckich.

Serdecznie zapraszamy!