Radio NaGłos - O nas

 RADIO NA GŁOS JUŻ ONLINE - SŁUCHAJ NAS CODZIENNIE! EMISJA LIVE OD 16:00
 

Radio NaGłos jest studencką, internetową rozgłośnią radiową, która została założona w październiku 2011 roku na Wydziale Humanistycznym (obecny Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych) Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Od samego początku ideą przyświecającą Radiu NaGłos była niezależność i świeżość emitowanego programu, a także inwestowanie w ludzi posiadających niecodzienną osobowość, jako przyszłych współpracowników stacji. Radio powinno swoją prostotą i różnorodnością trafić do szerokiego grona studenckiego. Twórcy postawili przede wszystkim na informacje, audycje autorskie oraz wielowymiarowość muzyczną.

15 października 2012 roku Radio NaGłos oficjalnie rozpoczęło nadawanie programu radiowego na terenie kampusu uczelni. W chwili obecnej radio nadaje program na żywo 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00 - 21:00, a odbiór możliwy jest za pośrednictwem sieci Internet, poprzez stronę internetową lub własny odtwarzacz. W okresie od października do listopada została stworzona na stronie internetowej uczelni podstrona z informacjami na temat radia, jak również zarysowała się główna linia programowa stacji, skupiająca się głównie na wspieraniu audycjach autorskich, oraz dużej dawce informacji z życia uczelni i miasta, ze szczególnym naciskiem na informacje skierowane do studentów. Radio NaGłos działa przy finansowym wsparciu KPSW i jest organizacją studencką o charakterze non-profit.

W chwili obecnej redakcja liczy blisko dwadzieścia osób. Dzięki współpracy z Radiem NaGłos studenci są w stanie nabrać potrzebnego w mediach doświadczenia, ale przede wszystkim poznać ciekawych ludzi i przeżyć niezapomnianą, przynoszącą wiele wspomnień przygodę. Aktualna siedziba Radia mieści się na terenie kampusu KPSW, w budynku Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych (Budynek 11) II piętro sala 204.

Emisja programu na żywo od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 21:00 Więcej informacji w zakładce RAMÓWKA

W pozostałym czasie zapraszamy do słuchania playlist z muzyką, przygotowanych przez naszą redakcję muzyczną.

 

Gramy LEGALNIE! Posiadamy podpisane odpowiednie umowy, i regularnie odprowadzamy składki do organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi m.in.: ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP.
 


Jeżeli powyżej nie wyswietlilo się okno odtwarzacza zainstaluj wtyczke Flash do swojej przegladarki internetowej.


Emisja programu na żywo od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 21:00 Więcej informacji w zakładce RAMÓWKA
W pozostałym czasie zapraszamy do słuchania playlist z muzyką, przygotowanych przez naszą redakcję muzyczną.

UWAGA! Zalecamy słuchanie naszego radia z wykorzystaniem własnego odtwarzacza. Polecamy darmową aplikację VLC player dla Windows, Linux, MacOS, Androida i iOS.


Bezpośredni link do strumienia:
 

http://www.naglos.kpswjg.pl:8000/live.ogg

 

Możecie Nas słuchać także za pomocą swojego smartfona z androidem
z aplikacją RadioNaGłos Player do pobrania
TUTAJ

 

Ograniczenie liczby jednoczesnych klientów: 50.


 

Zapraszamy również na oficjalne profile Radia NaGłos na Facebooku, Twitterze, YouTube, Soundcloud:
 

Soundcloud Radio NaGłos

 

Radio NaGłos korzysta z edukacyjnej wersji oprogramowania emisyjnego DYNAMIX
dostarczonego dzięki uprzejmości firmy PORTAL G.Mochtak

 

 

instagram
instagram
instagram