Samorząd Studencki KPSW

Samorząd Studencki Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze jest aktywną organizacją, która tworzy i promuje różne wydarzenia, pomaga koleżankom i kolegom oraz godnie reprezentuje imię uczelni.

Dzięki jej działalności wielu studentów nabywa cenne doświadczenia. Dołączyć do niej może każdy student Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, który chce rozwijać własne zainteresowania, dzielić się swoimi pomysłami z innymi oraz zależy mu na podtrzymywaniu kultury studenckiej.

Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą reprezentujemy nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz – bierzemy udział w różnego rodzaju targach, szkoleniach czy konferencjach.

W roku akademickim 2019/2020 kontynuujemy hasło zeszłoroczne oraz wychodzimy z założenia, że najważniejsze na uczelni jest przede wszystkim dobro studenta, zatem z dumą podkreślamy #DbamyoCiebie. Nowe hasło zawiera kilka istotnych podpunktów:

1. Organizacja różnych wydarzeń (konferencji, imprez, akcji charytatywnych, szkoleń itd.). W skrócie: dla każdego coś dobrego!
2. Na naszą pomoc może liczyć każdy student KPSW (studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz popołudniowych).
3. Wsparcie studentów I roku, aby w sposób przyjemny odnaleźli się w środowisku akademickim.
4. Godne reprezentowanie społeczności studenckiej.
 

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej >>>

Znajdź nas na Facebooku

facebook


Sprawdź materiał filmowy Samorządu >>>

Galeria Samorządu Studenckiego znajduje się na Facebooku. Poniżej kilka wybranych zdjęć:

 

 

_MG_6438
_MG_6574
2
3
0006
IMG_5741
instagram
instagram
instagram